Ювілеї

Підготовка до заходу завжди складна задача, а якщо попереду не просто свято, а Ювілей, то для його підготовки знадобитися багато часу. Імениннику треба буде розв'язати питання з приводу місця проведення свята, списку гостей, музичного супроводу, запрошених провідних і оформлення залу.

Шановний іменинник, у нас для Вас хороша новина - команда професіоналів Студії декору Che•Decor готова допомогти Вам у пишному оформленні Вашого свята.

Яким ми бачимо Ваше свято?

Ваших гостей чекатиме Welcome зона, де, перед початком торжества, вони зможуть розслабитися, поспілкуватися один з одним і розігріти апетит легкими закусками і напоями. Також, Ваших гостей чекатиме тематична фотозоні або квіткова стіна для створення святкового настрою і яскравих фотографій.

Потім сам зал - вишукано оформлений за допомогою декорування столів і стільців тканиною, довкола ніжні квіткові композиції та свічки. Стильно оформлена сцена. Навколо надувні кульки, а може навіть, цифри з них.

Ідеальним завершенням свята може стати частування гостей з Candy бару, а також, невеликими подарунками на пам'ять для гостей.

Якщо наше уявлення про Ваше свято збігається з Вашим, швидше за телефонуйте нам, щоб ми якомога швидше взялися за справу!

Заповніть форму

і наш фахівець зв'яжеться з вами.


Обробка Ваших персональних даних строго конфіденційна.