Оформлення кафе, ресторанів

Успіх ресторану кафе або бару безпосередньо пов'язаний з дизайном його інтер'єру, який впливає на його атмосферу.

Сьогодні, відвідувачі приходять не просто смачно поїсти і випитий, вони приходять насолодитися проведенням часу в закладі, де буде стильний інтер'єр і комфортна обстановка. Найчастіше, завдяки вдалому оформленню закладу в нього відвідувачі будуть не тільки повертатися знову, а так же будуть рекомендувати його знайомим, щоб він став по-справжньому відомим.

Талановита команда Студії декору Che•Decor допоможе вам розробити унікальний дизайн інтер'єр, врахуємо всі чинники, не втратимо найменші деталі:

- Ознайомимося з приміщенням і підготуємо вихідний проект дизайну виходячи від його особливостей, розмірів до побажань замовника;

- Надамо інформацію щодо завантаження простору - кількість посадкових місць, меблюванню, розташуванні барної стійки і ін.

- Поділимося дизайнерськими ідеями, в залежності від стилю, колірної гами та ін.

- Допоможемо з закупівлею матеріалів і декоративних елементів

- Підготуємо кошторис


Із безлічі різних варіантів оформлення закладу вам необхідно визначитися з концепцією вашого ресторану або бару, його стилем, а з усім іншим команда професіоналів Студії декору Che•Decor вам допоможе. Співпрацюючи з нами, ви можете бути впевнені, що ми виконаємо поставлені завдання під ключ вчасно і за прийнятну ціну. Залишайте заявку на зворотний зв'язок у нас на сайті або телефонуйте +380681718878

Заповніть форму

і наш фахівець зв'яжеться з вами.


Обробка Ваших персональних даних строго конфіденційна.