Welcome zona

Ні для кого не секрет, що початок свята практично ніколи не починається вчасно. А, що робити пунктуальним гостям під час очікування? Є ідеальне рішення даної ситуації, та вже досить-таки давно, воно не нове - Welcome зона.

Місце, де гостей радо зустрінуть, де на них чекатиме фуршет із проходлними напоями та приємною музикою. Команда Студії декору Che•Decor знає як облаштувати ідеальну Welcome зону.

В Welcome зоні, крім легкої і невимушеної атмосфери, повинні бути наступні складові: 

                                                 

                                                   Фуршет та Лаунж-зона

Гостям у вітальній зоні пропонують легкі закуски - сирні нарізки, канапе, фрукти і напої, слід зазначити, що на даному етапі заходу, варто відмовитися від міцних напоїв.Актуальним буде розташування Welcome зоні в Candy Bar, Шоколадного або сирного фонтану.Для зручності гостей слід подбати про диванчики, пуфи і столики, де вони зможуть перепочити, поспілкуватися з друзями і звільнити руки від келихів.

 

                                                                             Анімація

        Не буде зайвим, якщо в Welcome зоні гостей зустрічатиме хостес або ведучий, які зможуть швидко зорієнтувати гостей, що і де знаходиться, ознайомлять з планом посадки гостей.Обов'язково має бути присутня фонова музика. Атмосфери так само допоможуть підтримувати бармени, які будуть влаштовувати шоу під час приготування коктейлів, міми, художники-шаржисти та ін.                                                                                                                                      Ну і тут вже, ніяк не обійтися без фотозони, де гості зможуть зробити пам'ятні кадри

 

                                                                       Важлива інформація
 Для зручності гостей повинна бути наступна інформація:

- План посадки гостей

- План основних зон: банкетні столи, бар, Candy Bar, фотозоні тощо.

 Для того, щоб облаштувати затишну Welcome зону, Вам достатньо лише зв'язатися з нами, все інше ми візьмемо на себе.

Заповніть форму

і наш фахівець зв'яжеться з вами.


Обробка Ваших персональних даних строго конфіденційна.